Escola L'Era de Dalt

biblioteca moodle AMPA GEP

 

 

 

 

 

 

escola
participació blogs documents contactar
 

Benvinguda El Centre Equip de treball Premis i reconeixements

 

EQUIP DE TREBALL.

En aquests moments comptem amb una plantilla de 28 mestres, una TEI a P3, una vetlladora, un conserge a jornada complerta i una administrativa.

Horari administrativa, de 8.45 a 14h i de 15h a 17h (excepte divendres tarda).

 

L’ equip de mestres està format per :

7 mestres d’E.Infantil.

13 mestres d’E.Primària.

1 mestra d’E.Especial.

1 mestra d’Audició i llenguatge.

2 mestres d’E.Física.

1 mestres de Música.

3 mestres d’Anglès També comptem amb l’assessorament i treball d’un psicopedagog de l’EAP i una logopeda del CREDA.

 

L’equip directiu està format per :

Directora: Roser Busquets.

Cap d’estudis: Judith Torner.

Secretari: Carles Gil.

 

 
ROSER BUSQUETS

ROSER BUSQUETS PLAJA

DIRECTORA

JUDITH TORNER

JUDITH TORNER MORO

CAP D'ESTUDIS

CARLES GIL

CARLES GIL RECIO

SECRETARI

 

Els càrrecs de coordinació són:

• Coordinadors de cicle:

• Infantil: Sandra Faja.

• 1r Cicle: Diana Valldeoriola.

• 2n Cicle: Sandra Font.

• Coordinadora d’informàtica: Montse Bruch.

• Coordinadora de riscos laborals: Sara Pulido.

• Coordinadora LIC: Dolors Vila.

• Coordinació pedagògica : Equip directiu, coordinadores de cicle, Pilar Aumatell i Susanna Moreta

 

 

 

 

EDUCACIÓ INFANTIL.

 

 

PILAR AUMATELL

PILAR

AUMATELL CALVERAS

TUTORA P3 A

PILI DIAZ

PILI

DÍAZ SÁNCHEZ

TUTORA P4 A

ANGELS CANADELL

ÀNGELS

CANADELL PARAREDA

TUTORA P5 A

 

 

SANDRA FAJA

SANDRA

FAJA SERRAT

TUTORA DE P3 B I COORDINADORA D’INFANTIL

STEL.LA CAMACHO

STEL.LA

CAMACHO BELIS

TUTORA P4 B

NURIA CASTRO

NÚRIA

CASTRO SERRANO

TUTORA P5 B

 

 

MERCE YLLA

MERCÈ

YLLA RICART

MESTRA D’ANGLÈS I DE REFORÇ A EDUCACIÓ INFANTIL

DOLORS VILA

DOLORS

VILA MAS

MESTRA D’AUDICIÓ I LLENGUATGE I COORDINADORA LIC

GEMMA CORNELLES

GEMMA

CORNELLES GÓMEZ

TÈCNICA D’EDUCACIÓ INFANTIL

 

 

 

 

 

PRIMER CICLE.

 

 

DIANA VALLDEORIOLA

DIANA

VALLDEORIOLA CASAS

TUTORA DE 1R A COORDINADORA DE 1R CICLE

SARA PULIDO

SARA

PULIDO RODRÍGUEZ

TUTORA DE 2N A COORDINADORA DE RISCOS LABORALS

MONTSE RICART

MONTSE

RICART PASTOR

TUTORA 3R A

 

 

MAITE BALLESTEROS

MAITE

BALLESTEROS PANADERO

TUTORA DE 1R B

RUT DULCET

RUT

DULCET CLARENA

TUTORA 2N B

DAVID COSTA

DAVID

COSTA MEDINA

TUTOR 3R B

 

DOLORS RIERA

DOLORS

RIERA TAULATS

REFORÇ

MONTSE BRUCH

MONTSE

BRUCH BRUCH

MESTRA D’ANGLÈS I DE REFORÇ A EDUCACIÓ INFANTIL

ARIADNA HERRERA

ARIADNA

HERRERA CABALLERO

ESPECIALISTA D’EDUCACIÓ ESPECIAL

GEMMA CORNELLES

GEMMA

CORNELLES GÓMEZ

TÈCNICA D’EDUCACIÓ INFANTIL

JUDIT CAPDEVILA

JUDIT

CAPDEVILA RIBAS

REFORÇ I AULA D’ACOLLIDA

 

 

 

 

SEGON CICLE.

 

 

SUSANNA MORETA

SUSANNA

MORETA ROVIRA

TUTORA DE 4T A

ANNA PLA

ANNA

PLA BAYOT

TUTORA DE 5È A

NURIA GONZALEZ

NÚRIA

GONZALEZ GARCIA

TUTORA 6È A

 

 

OLGA VIÑAS

OLGA

VIÑAS CALVET

TUTORA DE 4T B

MARIA CANUDAS

MARIA

CANUDAS CANADELL

TUTORA 5È B

SANTI OMS

SANTI

OMS SOLER

TUTOR DE 6È B I ESPECIALISTA D’EDUCACIÓ FÍSICA

 

 

 

LAIA SOLSONA

LAIA

SOLSONA ROMEU

TUTORA 5È C

JORDI IMBERT

JORDI

IMBERT RIERA

TUTOR 6È C

 

SANDRA FONT

SANDRA

FONT CODINA

ESPECIALISTA ANGLÈS 2N CICLE I COORDINADORA DE 2N CICLE

MARIA FROLOVA

MARIA

FROLOVA

ESPECIALISTA D’ANGLÈS

SUSANNA BLANCH

SUSANNA

BLANCH SALLÉS

ESPECIALISTA D’EDUCACIÓ FÍSICA I AULA D’ACOLLIDA

CRISTINA CRUZ

CRISTINA

CRUZ PÉREZ

MESTRA EDUCACIÓ FÍSICA

BRUNA HOMS

BRUNA

HOMS GODAYOL

ESPECIALISTA DE MÚSICA

SIGRID CODANA

SIGRID

CODANA MAYRHOFER

REFORÇ A EDUCACIÓ PRIMÀRIA I EDUCACIÓ INFANTIL

MIREIA FARRES

MIREIA

FARRÉS GARCIAL

EDUCADORA DE SIEI (SUPORT INTENSIU D'ESCOLARITZACIÓ INCLUSIVA)

ROSER DE SALSAS

ROSER

DE SALSAS FONTDEVILA

ESPECIALISTA D’EDUCACIÓ FÍSICA I AULA D’ACOLLIDA

NADINE LOPEZ

NADINE

LÓPEZ JUTGLÀ

ADMINISTRATIVA

 

 

Les comissions /càrrecs

• Informàtica/audiovisuals.

• Participació.

• Biblioteca.

• Llengua.

• Riscos laborals.

• Atenció a la diversitat.

 

Servei de migdia.

2 cuineres i una auxiliar de cuina.

1 coordinadora de menjador.

11 monitores de menjador.

 

Personal de neteja.

4 treballadores.

Escola L’Era de Dalt C/ Andreu Molera nº 5 08551 Tona space space space space adobe flash realplayer youtube basicproject